O BLOGU


fot. smart-studio
Witam Cię na moim blogu!

Mam na imię Agnieszka i uwielbiam poznawać nowe miasta i nowe smaki, a najlepiej nieznane dotąd smaki w nieznanych dotąd miastach. Fascynację miastem w jego różnych wydaniach dzielę i realizuję wraz z mężem, poprzez wspólne podróżowanie - najczęściej w formie krótkich CITY BREAKÓW.

Dlaczego i o czym piszę?
Pomysł na bloga pojawił się wraz z potrzebą "utrwalenia" naszych wspomnień z wyjazdów. Przeżycia, doznania i odkrycia wraz z upływem czasu bledną w pamięci. Na zdjęciach nie zachowa się wszystkiego, potrzebny jest komentarz, subiektywny punkt widzenia i odczuwania, bo przecież to samo miejsce każdy z nas zobaczy nieco inaczej. Blog służy również zebraniu przydatnych dla innych podróżników informacji: gdzie spać, co zjeść, co zobaczyć itd. Staram się zarażać bakcylem wszędobylstwa i dzielić się wiedzą i doświadczeniem jak zorganizować CITY BREAK.

Co możesz tu znaleźć?
Na blogu publikuję relacje z naszych wyjazdów. Są to zarówno opisy tworzone wstecz - o podróżach sprzed kilku miesięcy, a może nawet i lat - jak i takie, które powstają zaraz po przyjeździe. Każdy wyjazd przedstawiony jest w postaci podsumowania z najważniejszymi informacjami, a także osobnych postów na temat miast, jakie mieliśmy okazję zwiedzić. Poza typowymi city breakami pojawiają się też relacje z bardziej "wakacyjnych" destynacji, w których spędzaliśmy dłuższe urlopy, jak również z różnych ciekawych miejsc i wydarzeń w Poznaniu, o których chciałabym Wam napisać.

Zachęcam do czytania, dzielenia się wrażeniami w komentarzach i KONTAKTU! :-)


5 komentarzy:

 1. City breaks... coś co lubię i również uprawiam ;) w wolnej chwili zapraszam do siebie http://babska-robinsonada.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. hej :) nie wiem jak się przez te blogi wysyła wiadomość i czy w ogóle jest taka możliwość, ale chciałam tylko napisać, że jak odnalazłam Twojego bloga to na mojej twarzy pojawił się ogromny uśmiech! :D a z każdym przeczytanym stawał się on jeszcze większy! tak samo lubimy podróżować, w ten sam sposób, mamy tą samą słabość do miast i do czekolady ;) i to zdrowe jedzenie.. rozwaliło mnie na łopatki! :P z cała pewnością będę śledzić Twojego bloga i Wasze podróże :)) a nóż któregoś dnia spotkamy się na podniebnej trasie! Pozdrawiam, Marta

  OdpowiedzUsuń
 3. dla mnie też Blog jest ok. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Hej,

  Bardzo fajny blog. Macie od nas jeden punkcik w konkursie Blog Roku:)

  Pozdrawiam,
  Republika Podróży

  OdpowiedzUsuń